Presstrükk särgile (tekstiilile)

Presstrüki puhul lõigatakse soovitud kujundus välja värvilisest kilest ning seejärel pressitakse kiled kuumpressi all kangale. Presstrükk sobib juhul, kui trükitavad kogused ei ole suured (suuremate koguste puhul on siiditrükk odavam) või on soov trükkida, kasutades nn. efektkilesid, mis võimaldavad trükkida kas metalliktooni, läikivat või siis näiteks mustriga kujundust. Presstrükk ei sobi väga väikeste detailide ning paljude värvidega kujunduste puhul. Hind sõltub kujunduse suurusest ning värvide arvust kujunduses. Presstrükiks on alati vajalik kujundus vektorgraafikas, trükk pildifailide järgi ei ole võimalik. Presstrükki kasutatakse enamasti logode või siis teksti trükiks.

Pilditrükk särgile (tekstiilile)

Pilditrüki puhul trükitakse kujundus trükikilele, lõigatakse välja ning pressitakse särgile. Värvilisele kangale mõeldud trükikile on valget värvi, mistõttu peab kujunduste puhul, kus kogu kile pind ei ole täis trükitud, arvestama, et trükkimata osa jääb särgile valge. Valgele kangale trükkides sellist piirangut pole. Pilditrükk on soovitatav eelkõige fotode trükkimiseks. Kõrgekvaliteedilise ning pikalt vastupidava trüki jaoks ei ole pilditrükk kõige parem lahendus.

Sublimatsioontrükk tekstiilile

Sublimatsioontrüki puhul trükitakse kujundus sublimatsioontindiga spetsiaalsele paberile ning hiljem pressitakse polüestrist kanga kiududesse ainult üliõhuke värvikiht. Sublitrüki eelisteks on kõrge trükikvaliteet, madal trükihind ning trüki väga hea vastupidavus. Ideaalne näiteks spordisärkide trükiks. Sublimatsioontrükki on võimalik teha ainult polüestrist valgele kangale. (Erandina võib kasutada ka heledamat värvilist polüesterkangast, kuid sel juhul peab arvestama värvide moondumisega.) Hind sõltub kujunduse suurusest, kogus ja trükivärvide arv hinnale mõju ei avalda - võib trükkida nii ühevärvilist teksti kui ka täisvärvides fotosid.
 

Küsi presstrüki hinda

Eesnimi:
Perekonnanimi:
Telefon:
E-mail:
Pilt:
Pildi mõõtmed särgil:
Särgimudel:

(Vaata särke siit: naiste / meeste )
Kogus:
Lisainfo: